Legalni bukmacherzy. Kogo wybrać?

Rozgrywki sportowe u każdego z nas wywołują dość silne emocje. Typowanie wyników licznych wydarzeń sportowych stało się coraz powszechniejsze, zwłaszcza podczas ważniejszych wydarzeń sportowych jak mistrzostwa świata czy igrzyska olimpijskie. Większość zagorzałych kibiców chcąc poczuć większy zastrzyk adrenaliny podczas kibicowania decyduje się na obstawiania wyniku meczu. Kogo więc wybrać spośród legalnych polskich bukmacherów? 

Na rynku mamy do czynienia z ogromną ilością bukmacherów oferujących swoje usługi w języku polskim. Typując wyniki rozgrywek sportowych należy przede wszystkim korzystać z usług licencjonowanych podmiotów posiadających odpowiednie licencje nadane przez Ministerstwo Finansów, zgodne z przepisami obowiązującego prawa. Typowanie u legalnych bukmacherów zgodnie z prawem to jedyna możliwość. Podmioty bez polskiej licencji nie są uprawnione do legalnego organizowania zakładów wzajemnych. Poza tym korzystając z oferty nielegalnych usługodawców narażamy się na poważne kary pieniężne. Jeśli chodzi o stacjonarnych bukmacherów, to każdy punkt przyjmuje zakłady w sposób legalny.

Zatem możemy być, że bukmacher którego obdarzyliśmy swoim zaufaniem działa legalnie. Sytuacja komplikuje się znacząco w przypadku bukmacherów internetowych działających online. W dobie internetu bukmacherzy online stali się szczególnie popularni. Aktualnie licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych w Polsce posiada 17 bukmacherów. Należą do nich: Totolotek, Fortuna, LV BET, forBET, STS, ETOTO, Totalbet, Superbet, PZBuk, Betclic, Betfan, eWinner, BetX, Traf-zakłady wzajemne, Polski Bukmacher, BestBet oraz MrBet. Dwóch ostatnich spośród wymienionych bukmacherów nie mają jeszcze przygotowanej strony internetowej. Warto pamiętać, że większość stron internetowych oferujących zakłady wzajemne jest polskojęzyczna, dlatego też w razie jakichkolwiek wątpliwości czy bukmacher, u którego chcemy typować nasze ulubione rozgrywki sportowe działa legalnie, warto się upewnić i sprawdzić czy działa legalnie na stronie Ministerstwa Finansów.

Najlepszym, w pełni legalnym i szczególnie polecanym polskim bukmacherem online jest Betfan. Betfan Sp. z o.o. uchodzi za jednego z młodszych bukmacherów na polskim rynku. Na rynku istnieje bowiem dopiero od 2019 roku. Pierwszym oficjalnym ambasadorem marki Betfan ze świata sportu został Mariusz Pudzianowski. Betfan posiada niezwykle szeroką ofertę zakładów wśród różnorodnych dyscyplin sportowych.

Możemy typować wyniki rozgrywek zarówno znanych i popularnych lig, jak również tych bardziej niszowych. Przykładowo Betfan udostępnia około tysiąca meczów piłki nożnej do obstawiania, a także najwyższy cashback dla nowych graczy. Mamy możliwość typowania w ramach zakładów przedmeczowych, które możemy obstawiać aż do rozpoczęcia meczu jak i zakładów na żywo, możliwych do obstawienia dopiero w trakcie odbywającego się meczu, dzięki oferowanemu przez bukmachera podglądowi meczowemu w postaci Live Trackera. Z całą pewnością każdemu graczowi warto polecić tego bukmachera.